Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  142,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,70%

Skup akcji własnych.

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam mnie dlaczego Comarch z gotowką prawie 500 mln zł nie skupi akcji własnych?Inflacja za rok 2022 wyniosła 14,4% a za 2023 r będzie w okolicach 10% więc za ostatnie 2 lata skumulowana inflacja wyniesie około 25% a Comarch trzyma bez sensu 500 mln zł gotówki i traci na inflacji jak przeciętny niewyedukowany Kowalski.W USA było by to nie do pomyślenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH -2,46% 178,50 2023-12-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.