Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,25 zł , zmiana od tamtej pory: -53,76%

skup akcji c.d.

Zgłoś do moderatora
Dziś mija ostateczny termin przeniesienia akcji w ramach wezwania do sprzedaży akcji po 9,50 zł za akcję na łączną wartość 26mln zł. Brak jest jakiegokolwiek komunikatu o przebiegu akcji, nawet w codziennej informacji co powinieneś wiedzieć dziś rano? nie odnotowano tego zapowiedzianego zdarzenia. Również w zakładce spółki ani me , ani be. Widać zdarzenie mało ważne? Również , kilka dni temu 21-06-2017 minął termin przyjmowania odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert sprzedaży brak było informacji. Nie czuję się traktowanym poważnie przez zarząd spółki QUERCUS. Uszanowanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS 2,48% 2,89 2020-05-26 15:38:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.