Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,17%
Pamiętajcie, że 15 procent akcji jest już skupiona, a zatem w skupie bierze udział max 85 % akcji. A po wtóre czy nie zastanawia Was po co jest ten cały skup? W uchwałach jest napisane jak byk, że celu odsprzedaży akcji. Może zatem być tak (nie mówię że na pewno, ale jednak jakieś prawdopodobieństwo istnieje), że spółka te akcje komuś sprzeda za niedługi czas. I to za jakieś niezłe pieniądze. Ktoś kiedyś na forum napisał, że tu wszystkim kapcie pospadają, i 100 zł za akcje to będzie pestka czyli taniocha. No zobaczymy , ale może tak być. Być może ten ktoś faktycznie coś wie.
Po coś w końcu robili te inwestycje i rozwijają spółkę. No chyba nie po to, żeby stracić, prawda?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERG 0,95% 53,00 2023-11-20 17:00:00
2023-11-15
Wyniki finansowe
2023-09-27
Wyniki finansowe
2023-09-19
Rejestracja zmiany w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.