Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: -50,48%
Skup wchodzi na wyższy poziom, informacja podana w niedzielę: https://www.bankier.pl/wiadomosc/4FUN-MEDIA-S-A-Program-Skupu-Akcji-Wlasnych-7641647.html
Szkoda tylko, że chyba nikt poza spółką nie kupuje. Kiedy poziomy 13-18? Poniżej 18 sprzedaż nie wchodzi w ogóle w grę. Szkoda, że wyniki końcem kwietnia...
  • Skup Autor: ~Minos
  • Re: Skup Autor: ~coo
  • Re: Skup Autor: ~flame
  • Re: Skup Autor: ~aha
  • Re: Skup Autor: ~Minos
  • Re: Skup Autor: ~flame
  • Re: Skup Autor: ~Qwe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 0,65% 6,24 2021-09-27 16:44:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.