Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,47 zł , zmiana od tamtej pory: -44,38%

skok na domdev?

Zgłoś do moderatora
Triton swoje zrobił - dzięki obsowi zarobiliśmy 50%, teraz korekta się należy i wynik będzie jeszcze marny - w końcu wyniki ostatnich inwestycji wyskoczą dopiero w drugiej połowie tego roku.
Stąd można przeskoczyć na domdev - tam wyniki będą rekordowe, a i spółka chce wypłącić rekordową dywidendę. Można więc zarobić na czas mulenia tritona!~Nie traćmy hossy !!!!!!!!!
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Deweloperzy-z-kolejnymi-rekordami-7492584.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 3,76% 1,93 2019-12-06 16:41:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.