Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,74%

skąd się biorą takie debiuty jak Małgorzta?

Zgłoś do moderatora
Czy tej kobiecie nikt nie powiedział, że może iść do biura maklerskiego i powiedzieć, że ma kilkadziesiąt tysięcy akcji DomDev do sprzedania? Znaleźliby jej kupców na pakietówki. Jak ktoś z zarządu może być taki nieogarnięty? Zwala cenę sprzedając po kilkadziesiąt akcji. Brak słów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -4,74% 72,40 2020-03-27 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.