Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -18,18%

Sino "KIERUNEK CHINY TO NASZA SPECJALNOŚĆ"

Zgłoś do moderatora
"Sino Investment to międzynarodowa grupa handlowa specjalizująca się w sprzedaży hurtowej, obecna na rynku od 1995 roku. Dzięki doświadczeniu na skalę globalną w imporcie, eksporcie i dystrybucji oferujemy naszym partnerom produkty najlepszych światowych marek (np. Coca Cola, Pepsico, Ferrero, Mondelez, Mars, Cadbury, Nestle, Wrigley, Haribo, Storck, Lay’s, Heineken, Budweiser, Lipton, Lavazza, P&G, Unilever, Henkel, J&J i in.), atrakcyjne warunki współpracy, kompleksową obsługę na najwyższym poziomie oraz szybkie dostawy. W naszej ofercie znajdują się artykuły spożywcze i chemiczne, takie jak np. napoje, słodycze, snacki, alkohole, kawy i herbaty i chemia gospodarcza. Naszą specjalnością jest handel z Chinami, dlatego poza biurami w Polsce, posiadamy placówki również w Chinach i Hong Kongu. Dla naszej firmy szczególnie ważne są szacunek, wzajemne zaufanie i budowanie długotrwałych relacji, dlatego zależy nam na pozytywnym doświadczeniu naszych klientów."

Sino.com.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CTEGROUP 0,64% 0,06 2024-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.