Forum Giełda +Dodaj wątek

Silvano - spokojny trend wzrostowy

Zgłoś do moderatora
Póki co akcje poruszają się w trendzie wzrostowym, istotnie jednak będzie dojście do granicy 16,50 zł (maksimum z dnia 10.11.2011). W przypadku silnej podaży, zwrotny ruch winien zatrzymać się przy kluczowym wsparciu utworzonym z maksimów na poziomie 13,40 zł.

http://www.attrader.pl/charts/s/41043/TBIt0PcSnE6gWUpMp3Kacw.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 0,00% 7,00 2020-08-11 10:29:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.