Forum Giełda +Dodaj wątek

Silvano - refleksja

Zgłoś do moderatora
Silvano jest trochę jak frank szwajcarski i w koło gorzej tym jest ciekawsze,podoba mi się najbardzej ostatnia faza sesji na krótką chwilę przed koncem fixu ktoś umiejętnie zabiera średnio 2000 akcji,stabilizuje kurs na 14.30,wg uchwał NWZA do czerwca 2012 Silvano może prowadzić skup akcji do 4,5 EURO co przy dzisiejszych cenach daje ponad 19 pln a kasa na to działanie jeszcze jest,fakt że zaniechali skupu ale może coś się jeszcze zmieni,pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 0,00% 7,10 2020-08-07 12:50:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.