Forum Giełda +Dodaj wątek

Silvano raport.

Zgłoś do moderatora


Raport wskazuje zdecydowana poprawę wyników w II kwartale.

Zysk operacyjny II kw. 2 039 tys euro
Przychody ze sprzedaży II kw. 20 413 tys euro
Zysk brutto II kw. 9 599 tys. euro
Zysk netto II kw. - 821 tys euro.

Po tych danych widać że dla spółki II kwartał był bardzo dobry po złym I kwartale. Widać też że kryzys na rynkach mija.
III kwartał powinien jeszcze lepszy.

TERAZ NAJCIEKAWSZE DANE:
1. W dniu 30.06.2009 drobni akcjonariusze mieli 8,72% akcji, a między wierszami można wyczytać że TYLKO 3,51 %.
2. Silvano wykupiło 393 tys swoich akcji płacąc średnio za jedna akcję 1,15 euro. Na wykup swoich akcji mają jeszcze 2 550 tys euro, przy czy maksymalna cena jednej wykupionej akcji nie może przekroczyć 3,5 euro.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO -0,25% 5,98 2023-03-30 16:08:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.