Siła niezależnych biegłych a zwłaszcza biegłych z autorytetem jest w sądzie porażająca. Dlatego najpierw trzeba powołać biegłych chociażby za własne pieniądze. Was nie jest autorytet na początek będzie to opinia prywatna.
Zobaczcie na wolne zgromadzenie przyszedł profesor Berent i po prostu wykazał że dostarczona wycena jest oszustwem i nie jest ceną godziwą tylko ceną księgową.
Po tym epizodie Śliska ryba została usunięta z zarządu spółki oraz ze wszystkich spółek wybitnego biznesmena i fizjologia.
Mam wrażenie że nikt nie zrozumiał doniosłości tego wydarzenia. Właśnie po tym wydarzeniu trzeba było założyć sprawę cywilną dlatego że mieliście w rękach już zapłaconą opinię biegłego. Ta sprawa nie załatwiłaby wszystkiego Chociaż kto wie bo w takich sprawach cywilnych można poruszać wiele wątków tylko trzeba to madrze zrobić.
Zakładając wtedy sprawę cywilną mogliście przed sądem zażądać wyjaśnienia wszystkich spraw łącznie z dywidendą PTC bo to wpływało na wycenę godziwą spółki.
Pycha to nie jest jedyny grzech wypitego biznesmena ale również osób które walczą w słusznej sprawie.
Tamta szansa została stracona Ale to trzeba ponowić trzeba doprowadzić do sytuacji w której przed sądem będzie wyznaczona cena godziwa oraz odszkodowanie za działania szkodliwe a to jest możliwe