Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 0,26%

Sikora o Baltic Pipe

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Sikora wyjaśnił, że rurociąg gazowy to nie tylko rura, ale i przepompownie. Czasu na budowę jest jednak mało.
- Pojawiają się firmy, które nie mają doświadczenia, które nie są firmami z odpowiednimi referencjami, a ta która wygrała to firma, która na polskim rynku pojawiła się w maju tego roku. Okazało się, że przetarg wygrała oferta o procent tańsza. A to oznacza, że to może być cena dumpingowa, która nie pozwoli w terminie wykonać tej inwestycji - powiedział Sikora w Polsat News.
- Nie ma już możliwości zmiany. Potem okaże się, że będzie tak jak z autostradami: dobrze, że są, ale nie da się po nich jeździć - mówi Sikora"

Źródło: https://bit.ly/3mFahkT 

Jak odczytujecie powyższą treść w kontekście startu w przetargu przez ATREM?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -6,13% 1,92 2020-10-30 16:45:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.