byście uwieżyli że to jednak wysprzedaż byście dołączyli i sprzedali a oni to skrzętnie skupują jeszcze dziś będzie bujać bo skup trwa a wzbudzanie paniki będzie dziś na porządku dziennym.Nie dajcie się wyrolować. Jak zobaczą że nie ma chętnych spanikowanych do wywalania to będą skupować co oczko to wyżej ale dzis mają jeszcze czas aby od was wyciagnąć tego papiera.Do środy 3 sesje a od środy to juz inna spółka będzie.