Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,20 zł , zmiana od tamtej pory: -51,31%

Shoper z 60% wzrostem przychodów w I półroczu 2021 r.

Zgłoś do moderatora
E-commerce ma się cały czas dobrze, a jeszcze lepiej Shoper, który notuje kolejny kwartał z rzędu wysokich dynamik wzrostu.

Więcej szczegółów na Bankier: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Shoper-szacuje-ze-mial-w-II-kw-7-5-mln-zl-skorygowanej-EBITDA-wiecej-rdr-o-27-proc-8170922.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER -2,30% 29,80 2023-06-02 17:02:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.