Forum Giełda +Dodaj wątek

SEL -dodaj L i masz -sprzedaj

Zgłoś do moderatora
Płynność to podstawa rynku i wyceny. Brak jej to brak rynku i wyceny. SEL to papier bez płynności. Dziś kwotowany 10,21-10,77 zł, a był już na poziomie 6,4 zł. Oznakowanie spółki "SEL" kojarzy się, aby sprzedawać. SELENA to pociszna postać;
http://www.tekstowo.pl/piosenka,selena_gomez,that_s_how_you_know.html

ale można się też zadowolić -co z tego pozostanie? - wielki koncert czy koncern?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM 0,00% 24,70 2021-09-24 13:44:58
2021-09-23
Wyniki finansowe
2021-09-17
Wyniki finansowe
2021-08-12
Udzielenie gwarancji przez Spółkę
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.