Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,60%

Sekisui Plasics przejmuje Proseat - konkurenta Izoblok

Zgłoś do moderatora
Info:
http://www.globallegalchronicle.com/sekisui-plastics-acquisition-of-a-majority-stake-in-proseat/

Proseat też zajmuje się EPP:
http://www.proseat.de/products/epp/

Jeżeli wierzyć tłumaczowi google i informacjom z poniższego artykułu wartość transakcji to 21 mln eur co oznacza 8.5 krotność średniego ebitda z lat 2016-18. Warto porównać sobie tę wartość do kapitalizacji Izobloku do jego średniego wskaznika ebitda:
https://www.lecho.be/dossier/resultatssocietes/recticel-a-maintenu-le-cap-en-2018/10102765.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK 3,08% 26,80 2020-04-01 12:55:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.