Forum Giełda +Dodaj wątek

Scenariusz na 2 tyg

Zgłoś do moderatora
Zaczniemy od stwierdzenia ze matyjas zrobil tu wała po całosci -- i spolka jest gola i wesola,
-- matyjas wyciagnal kilka baniek i ma to gleboko w dupie co teraz sie dzieje -- niestety cwaniak spotkal wiekszego cwaniaka -- ale dla ktorego pmi jest niewygodnym tematem i zabiera ich kilka % portfela -- dlatego idzie tak to mizernie -- zainwestowali 2 mln pi razy oko i teraz chca wyjsc po najmniejszej lini oporu -- zadnej tu dzialalnosci pseudo zlotowej niebedzie bo i taka nie istniala i za matyjasa -- wszystko to fikcja -- wiec zostaje 2 tyg by zrobic up i wywalic wszystkie akcje -- dlatego tez jutro wza powola super nazwiska do rn, opiblikuje analize finansowa -- we wtorek odwiecha i zacznie sie granda z cenotqorczymi komunikatami --- nie zloto w sierra leone bo na united to nie przeszlo ale zrobia nowa scieme -- ktore kurs wywali w gore-- potem out i piach -- definitywny -- bo bedzie brak rocznego zrewidowanego i gpw tym razem bedzie out 4 ever -- game over

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PREMETINV 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.