Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: 1 675,00%
§ 3
Zarząd Giełdy, działając na podstawie § 3 ust. 1 i 2 Działu IV Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP postanawia, iż w przypadku spełnienia przez spółkę FAST FINANCE S.A. W RESTRUKTURYZACJI warunków, o których mowa w § 4 Uchwały Nr 1069/2019 Zarządu Giełdy z dnia 10 października 2019 r. (z późn. zm.) w sprawie segmentu rynku regulowanego LISTA ALERTÓW, akcje tej spółki począwszy od dnia 26 sierpnia 2020 r. przestaną być kwalifikowane do segmentu LISTA ALERTÓW oraz będą notowane w systemie kursu jednolitego z dwukrotnym określaniem kursu jednolitego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN -0,70% 1,42 2021-09-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.