Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,27%

SatRevolution S.A - „Sky is the limit” !!!

Zgłoś do moderatora
Aktualnie naszym priorytetem jest przeprowadzenie transakcji ze spółką SatRevolution S.A., z którą w dniu 31 marca br. podpisaliśmy Term Sheet. Obecnie trwa proces due diligence, natomiast w naszym odczuciu ta transakcja stwarza unikalną możliwość operowania na innowacyjnym i niezwykle perspektywicznym rynku z doświadczonym partnerem o ugruntowanej pozycji w branży.
Dla tego podmiotu fraza „Sky is the limit” nabiera szerszego znaczenia oraz jest szansą na realizację ciekawych i profitowych projektów na styku nauki i biznesu.
Spółka SatRevolution S.A. jest spółką, która działa w branży kosmicznej i jako jedna z niewielu firm na świecie zajmuje się kompleksowo projektowaniem, produkcją i umieszczaniem na orbitach okołoziemskich nanosatelitów obserwacyjnych zbierających dane optyczne oraz jako pierwsza w Polsce umieściła swoje satelity na orbicie okołoziemskiej, które stanowią część planowanej konstelacji satelitów.
Planowana zmiana profilu działania na branżę, gdzie priorytetem jest innowacyjność i która wskutek sukcesu oferuje łatwość globalnej komercjalizacji, wydaje się być zasadna. 

https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2021-05/0000129270_202105080000133160.pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 4,57% 22,90 2021-09-24 13:18:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.