Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  101,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,74%

Satoshi Nakamoto

Zgłoś do moderatora
Twórca Bitcoin kiedyś powiedział o krypto:
"If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry."
Nikt nie będzie was przekonywał, że krypto - to przyszłość. Nikt wam nie będzie na siłę wmawiał, że McAN jest dobrą inwestycją, i nikt nie udowodni, że ze rok będzie wiele wart. Albo w to wierzycie albo nie, albo cierpliwie obserwujecie albo nie, kupujecie lub nie.

Pisanie paranoicznych komentarzy i przykrych rzeczy przez niektórych forumowiczów mnie osobiście bardzo przygnębia. Ludzie ciężko i nieustannie pracują po to, byśmy MY również byli zadowoleni i zarobieni.

Uprzejmie proszę - szanujmy siebie i innych, miejmy w sobie honor i powagę. Zrobi się tu zdecydowanie milej! Pozdrawiam i pogodnej środy życzę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 5,74% 0,26 2023-05-26 15:18:22