Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,50%
Niewiarygodne. Spółka miała 100% udziałów w SATIS GPS.
W chwili obecnej
- NIBY ma 50%, których w księgach nie wykazuje, tak samo jak nie wykazuje części przychodów/dochodów z tej spółki.
- spółka nie ma żadnego wpływu na podmiot, w którym ma 50%. NIe może o niczym decydować. Nie ma wglądu w dokumenty i sprawozdania.
- we własnych sprawozdaniach wykazuje natomiast zobowiązanie jakie wynika z ZAKUPU 50% udziałów (przypominam, spółka miała 100%, teraz musiała kupić 50%, którymi tak naprawdę nie dysponuje)
- Zarząd nie podejmuje żadnych działań w celu odzyskania udziałów i rozliczenia poprzedników. Takie odcięcie od spółki powinno skutkować natychmiastowym zawiadomieniem Prokuratury. Tu Zarząd nie robi nic i biernie przygląda się, jak aktywa są rozkradane (kto rozkrada można łatwo się domyśleć - podział łupów).

A naiwni znowu widzą tylko jakieś obietnice kolejnych "diamentowych gór" czytając sponsorowane artykuły i podniecając się umowami, których nikt nie widział (no bo przecież poufne). Tak, to nie bajka tylko rzeczywistość. Ta umowa jest lub jej nie ma - kto ma ich z niej rozliczyć skoro oni sami trzymają wszystkie sznurki i nikt z zewnątrz nawet nie zerknie w dokumenty? Pójdzie emisja pod "nowy biznes", a później znowu się coś wydarzy tak jak w Sierra Leone.

Nie dajcie się nabrać tym oszustom!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 0,98% 1,03 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.