Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,11 zł , zmiana od tamtej pory: 11,11%

Sasinada się rozkręca...

Zgłoś do moderatora
Sasinada sie rozkręca ! Dorwali się do ,,jadła" następni, kolejni padlinożercy. Są bardzo niebezpieczni, bo nienażarci. Niech im się nie wydaje, że są nietykalni, za swoje przekręty i ograbianie suwerena. Wszystko będzie w swoim czasie...
  • Sasinada się rozkręca... Autor: ~Ghost

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENERGA -1,00% 7,90 2023-09-29 17:00:00