Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -89,53%

Sapkowski nie wierzył w akcje CDR

Zgłoś do moderatora
Wiele dzieł powstawało w bólach a ich powstanie zawdzięczamy determinacji i charyzmie twórców.Zanim dzieła wielkich malarzy osiągnęły horendalne ceny ich twórcy umarli w biedzie i zapomnieniu.Współcześnie mamy historie Optimusa i CD-R też prawie upadek i wielka sława.Sapkowski nie wierzył w akcje CD-R i powodzenie projektu i oddał prawa za śmieszną cenę.Na Juju mamy podobną sytuacje.Tylko nieliczni wizjonerzy brali akcje po 2,5.Teraz trolle marzą o akcjach po 3,5.Tylko że Sapkowski miał możliwość naprawienia swojego błędu a tutaj już ruszyło i nie będzie takiej możliwości.Kto nie wsiadł ten nie jedzie w pierwszym wagonie wygodnie.Ale jeszcze może się załapać do kolejnych wagonów.A pociąg nabiera szybkości.I jest to jedna z ostatnich szans żeby dobrze zarobić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -6,72% 0,56 2026-05-28 16:30:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.