Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,90 zł , zmiana od tamtej pory: -16,72%

Santander - przeważaj

Zgłoś do moderatora
Rekomendacja z 31.07 z ceną docelową 45zł
"Ryvu zbliża się do przełomowego momentu pod koniec tego roku, kiedy oczekuje się publikacji wyników badania klinicznego fazy 2 leku RVU120.
W razie niepowodzenia co raczej wykluczają zagrożona stabilność finansowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 4,62% 24,90 2025-11-03 17:03:00