Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,10 zł , zmiana od tamtej pory: -70,81%

Sanok - na wsparciu

Zgłoś do moderatora
Sanok – piątkowe spadki zostały w dużej mierze odkupione, choć kupującym nie udało się utworzyć białego, popytowego korpusu świecy. W szerszym spojrzeniu cały czas mamy do czynienia z trendem wzrostowy, dlatego warto obserwować spadkowe korekty w celu kupna w odpowiednim miejscu. Na razie jednak właściwy moment jeszcze nie nadszedł, a przynajmniej tak mi się na dzień dzisiejszy wydaje.

http://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-sanok-grupa-kety/
  • Sanok - na wsparciu Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK -5,78% 15,50 2021-11-26 17:00:00