Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,90 zł , zmiana od tamtej pory: -23,30%

SANOK Kurs akcji wybił się górą z formacji podwójnego dna, co otwiera

Zgłoś do moderatora
SANOK
Kurs akcji wybił się górą z formacji podwójnego dna, co otwiera drogę do odbicia o przynajmniej wysokość formacji. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/28621-przeglad-techniczny-ciech-echo-eurocash-sanok
  • SANOK Kurs akcji wybił się górą z formacji podwójnego dna, co otwiera Autor: ~Niebieski
  • Re: SANOK Kurs akcji Autor: ~Invest
  • Re: SANOK Kurs akcji Autor: ~nabial

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,76% 26,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.