Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,66%

Samochody za kryptowaluty

Zgłoś do moderatora
Po jednoznacznej deklaracji Elona Muska również General Motors ogłosiło, że przychylnie patrzy w kierunku kryptowalut
Gdy w pierwszych dniach wiosny Elon Musk napisał na Twitterze, że Tesla będzie akceptowała bitcoiny jako płatność za swoje samochody, niemal pewne było, że za nią pójdą następni. Wcześniej, bo w lutym Musk i jego firma zakupiła na giełdach kryptowalutę o wartości ok 1,5 miliarda dolarów. To największa taka transakcja, której oficjalnie dokonał światowy koncern.

A po Tesli przyszła kolej na General Motors. Co ciekawe, jeszcze miesiąc temu szefowa koncernu Marry Barry stwierdziła, że jej firma nie ma żadnych planów inwestowania w bitcoin.
– Musk zmusił całą konkurencję do zmiany nastawienia

JEDNAK BPC BYŁO PIERWSZE
JESZCZE MIESZKANIÓWKE MAMY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,29 2023-02-07 15:09:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.