Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: 307,14%

Sami naganiacze na śmiecia sie pojawili - ostrzegam przed tą spółką

Zgłoś do moderatora
Zanim ktoś kupi Impera Capital to polecam zajrzeć w ich portfel inwestycyjny. Znajdują się tam same śmieci. Zysk w 1 kwartale powstał z przeszacowania aktywów, a nie z działalności operacyjnej. Wystarczy zajrzeć w historię wartości aktywów tej spółki na przestrzeni ostatnich 10 lat - jest to lider pod względem spadku ich wartości na GPW. Sam byłem ich posiadaczem przez wiele lat i teraz ostrzegam innych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 1,48% 3,42 2021-09-20 09:13:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.