Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

Sami eksperci

Zgłoś do moderatora
Drodzy Państwo,
Mam małą prośbę byście zachowywali choć jakiś minimalny poziom merytorycznej dyskusji. Czytanie co niektórych (sfrustrowanych) użytkowników forum jest zwyczajnie żenujące.
Rozumiem, że co niektórzy dużo stracili. No cóż taka jest giełda. Ja też straciłem 15%. Ale męska decyzja. Akcje sprzedane. Trochę żal nietrafionego zakupu ale pieniądze szybko przerzucone na inną spółkę i ostatecznie bilans jest na PLUS.
Więc i Państwo tego życzę. Zamiast stękać, narzekać to proponuję zwyczajnie sprzedać te akcję i zapomnieć. Trzymać to przez kolejne pół roku by wyjść na zero to totalny bezsens. Serio lepiej przerzucić te pieniądze na inną spółkę i zacząć w końcu zarabiać.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELKOP -1,84% 0,32 2021-01-22 10:30:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.