Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,40%

Same dobre wieści, a kurs?

Zgłoś do moderatora
Z raportu:
Grupa Shoper osiągnęła w 2021 roku rekordowy poziom przychodów przy wzroście w stosunku do roku 2020 na poziomie ponad 70%. Skonsolidowane GMV Sklepów (z wyłączeniem sklepów obsługiwanych przez partnerów w modelu private label) wzrosło z 4 mld zł do 5,8 mld zł, notując dynamikę na poziomie 44%. Jednocześnie o 46% wzrósł GMV Omnichannel obejmujący zarówno zamówienia złożone na platformie Shoper, jak i w innych kanałach sprzedaży. Jednocześnie o niemal 20% wzrósł wskaźnik Take rate osiągając dla GMV sklepów 1,39%, a GMV Omnichannel 1,26%. Również wskaźnik MRR tj. miesięczny powtarzalny przychód odnotował istotny wzrost w stosunku do końca 2020 roku tj. o ponad 50%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 1,37% 29,50 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.