Zarząd realizuje to co było zakładane, a do tego po MWIG emisja, która w obecnej sytuacji tylko zwiększa rozmach działania. Na początku pomyślałem WTF?! :) ale starsi i mądrzejsi mieli rację - wybrano perfekcyjny moment. Palantir na razie potwierdza wartość rynku big data, tort nadal rośnie, a nie ma komu go pożerać. Analityków brak... a kto jak nie Polacy mają mnóstwo talentów? Talentów, które nie mają takich wymagań jak pracownicy w USA. Że nie można porównywać i odnosić wartości Palantira do DW?! Przecież w prospektach już dawno temu pojawiała się święta trójca... (był jeszcze IBM). Dlatego skalowanie czas zacząć, to nieuniknione, no a do tego za chwilę (być może) pozytywne informacje o 3q... Jednorożec co raz bardziej prawdopodobny i to szybciej niż zakładano.