Forum Giełda +Dodaj wątek

Są też optymistyczne opinie z 16 czerwca

Zgłoś do moderatora
Warszawa, 14.06.2013 (ISBnews) - CEZ, Famur i Sygnity - to według analityków Biura Maklerskiego Espirito Santo Investment Bank (BESI) najbardziej obiecujące spółki, w których akcje warto inwestować, poszukując najlepszych zysków w III kw. 2013 roku. Z kolei Gentin Noble Bank i GPW wskazywane są jako kandydaci do redukowania zaangażowania, z rekomendacją "sprzedaj", wynika z raportu BESI Silver Bullets na III kw. 2013 r.

W sektorze energetycznym zespół BESI podtrzymał rekomendację "kupuj" dla CEZ, spodziewając się "solidnej" dywidendy w czerwcu. Według analityków, stopa dywidendy może wynieść 7,3%, a akcje spółki są wyceniane z bardzo rozsądnym mnożnikiem w porównaniu z konkurentami zarówno z regionu jak i Europy Zachodniej, biorąc pod uwagę jakość aktywów CEZ-u oraz generację gotówki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -2,00% 176,50 2022-09-23 15:15:45
2022-09-19
INTEREST PAYMENT NOTICE
2022-09-07
Interest Payment Notice
2022-09-02
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.