Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,15 zł , zmiana od tamtej pory: -8,52%

SĄ SZACUNKI !!!!! 54mln netto w trzy kwartały wobec 8 mln w całym 2020r.

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/LENTEX-Szacunkowe-wyniki-Grupy-kapitalowej-Lentex-za-okres-9-miesiecy-2020-7990227.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LENTEX 0,49% 10,20 2021-07-29 16:46:58