Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,20%

Sa powody do narzekania!

Zgłoś do moderatora
Jak ktoś tak myśli to powinien ostro walnąć się w czółko. Dają praktycznie lokatę 300% via program motywacyjny, a ktoś nazywa to emisją? Możliwości są dwie:
1. Tanie naganianie, żeby imbecyle powywalali.
2. Imbecylizm posiadany.

Pozdro dla już mocno zarobionych longtermowców!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARBONSTU -2,46% 59,50 2020-12-03 14:18:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.