Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,82 zł , zmiana od tamtej pory: 233,33%

Są dwie teorie .

Zgłoś do moderatora
Ci co czekają na odlot. Ile grają na rynku cfd tylko mają akcje . Kolejna transza ci co nie mają akcji zamykają konta tracą na cfd. Wynik będzie katastrofa. 90 procent ludzi zamyka konta w kasynie . Xtb to broker kasyno nie broker. Broker ma klientów na fundusze o których dba . Inwestuje w akcje . Tutaj to kasyno na straty w cfd. Za darmo kupowanie w akcje do 100 tys euro. Potem aby każdy się skusił na cfd. Na to liczy xtb. Większość liczących na wzrosty nie gra na cfd tylko kupuję akcje i liczy na dywidendę i wzrost kursu. A ten hm. Grubi wiedzą . Xtb to nie broker tylko kasyno na które pozwala KNF. Wkrótce akcjonariusze odczują spadek klientów . Odczują spadek zysków . Wszyscy święci z filmu. Powodzenia akcjonariusze . Wziołem dwie dywidendy . Obecnie to ryzyko . Scenariusz jest znany. Czekam na plucie . Potem będzie szampan. Kasyno to kobiety muzyka emocje. Xtb to kasyno zero kobiet aplikacja . Fakt ustawiam 30 tyś euro na spadek ropy. Potem kasowanie konta. W komentarz na temat spółki 3.9 słabiutko. Przecież to mega spółka. Bravo xtb. W mega spółce opinia to 4.7 minimum. . Żyjcie marzeniami . To nie firma produkcyjna. To poprostu broker który zarabia na lichwie ludzi. Chcesz stracisz jadę zagraj w xtb. To jest to samo co reklamy na YouTube . 309 dolarów dziennie. Zostaw numer do ciebie zadzwonimy . Mądrzy nie grają w xtb tylko liczą na wzrost akcji. Kamikaze grają na cfd. Zyski w obecnym roku. Porażka. Dlaczego mądrzy o tym wiedzą. Reszta w wkrótce. Obserwować i kupować akcje marzeń. Potem nie miejsce pretensji. Broker xtb kasyno broker xtb kasyno .chcesz robić związek rodzinę stracić dom zainstaluj aplikację ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00