W dzisiejszym odcinku!
Wszyscy czekają na godzinę 9:00 kiedy to akcje wystartują i będę do godziny 10 na zielonym polu.
Niestety wkrótce po tym zacznie się dalsze ubieranie w gniota i spadek o kolejne 1,5% i tak do dywidendy gdzie pewnie spotkamy 19-20zl.
Ależ ten odcinek będzie dramatem…