Forum Giełda +Dodaj wątek

S I L V A N O

Zgłoś do moderatora
Cisza na wątkach to pomyślałem, że założę nowy... Moim skromnym zdaniem spółeczka szykuje się do ostrego wybicia. Akcjonariat coraz bardziej twardy mało kto chce sprzedawać w okolicach 3 PLN. W tym tygodniu mieliśmy ustawioną transakcję za prawie 1 mln PLN ktoś przekazał papier w moce ręce. Ktos kupił na pewno nie po to aby zarobić marne 10%. Jak przyjdzie na rynku czas na małe spółki na pewno Silvano będzie w ekstraklasie i końcu przejdziemy te magiczne 4 PLN. Nie znam się na analizie technicznej więc pod tym kątem nie będę się tutaj mądrzył. Mam całkiem sporo papiera, w ostatnich dniach jeszcze troszkę dokupiłem poniżej 3 PLN, zacząłem lekko poniżej 2 PLN i do tej pory nie sprzedałem żadnej akcji. Przydałoby sie też jakieś info ze spółki choć tutaj mamy średnio jedno na 3 m-ce, może to i dobrze :)) Pozdrawiam akcjonariuszy, czeka nas pogodna jesień i bogaty Dziadek Mróz na święta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 5,09% 6,30 2023-03-30 16:43:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.