Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,26 zł , zmiana od tamtej pory: -42,94%

Ryzyko upadłości

Zgłoś do moderatora
Kochani jak firma przez tyle lat jest trwale nierentowna i pali kapitały, to czy w końcu nie grozi jej upadłość?
Jeżeli zaś zobowiązania przekraczają kapitały własne - to czy Zarząd czasem sam nie powinien zawnioskować o ochronę przed wierzycielami i postępowanie upadłościowe?
Inaczej to chyba grozi Zarządowi kryminał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORGANIC 0,00% 1,86 2023-01-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.