Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 28,29%

Rynki zagraniczne praktycznie stoja w miejscu, u nas zbieranie .

Zgłoś do moderatora
Sytuacja zaczyna być niecodziennie podejrzana … pomimo ostatnich doniesień i artykułu ktorzych źródłem są polskie media idzie boczniak i w większości mielenie wraz z odkupywanie akcji… silniki schłodzone na maxa, korekta na poziomie prawie 40 % …. Bez większych reakcji na kursie na ostatnie doniesienia … jednym słowem czuć w powietrzu ze za chwile wydarzy się cis większego … przy takim potencjale i wszystkich znakach na ziemi i niebie to niebywałe jaka zapanowała „cisza” na kursie . Mogę się mylić , śle coś mi się wydaje ze pierwsze rozkminy osób tutaj na forum zadłużonych i mających najwiecej merytorycznie do powiedzenia mogą się jednak sprawdzić co do daty ogłoszenia …

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX 4,91% 2,25 2023-05-30 15:43:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.