Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: -59,72%

Rynek e-commerce wzrośnie w tempie dwucyfrowym

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rynek-e-commerce-wzrosnie-w-tempie-dwucyfrowym-w-krotkim-terminie-sentyment-do-branzy-sie-nie-poprawi-opinia-8298017.html

Analitycy nadal prognozują dwucyfrową dynamikę wzrostu rynku e-commerce w Polsce, ale zwracają uwagę na niepewność wywołaną wojną za wschodnią granicą i zaburzenia w łańcuchu dostaw oraz wzrost kosztów logistyki. Nie spodziewają się poprawy giełdowego sentymentu do branży w krótkim terminie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 0,35% 2,90 2022-10-07 10:19:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.