Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: 108,33%

Ruch zamarł

Zgłoś do moderatora
No, tego to się nie spodziewałem, jak kupowałem te akcje pół roku temu. Już wtedy było to niepłynne dziadostwo, ale teraz jest jeszcze gorzej. Nikt nie chce handlować!

Wprawdzie kupowałem po 5.20-5.30, więc cenę zakupu mam dobrą, poniżej wartości wewnętrznej, jednak na jakieś ruchy cenowe trzeba będzie tu dłużej poczekać. Na szczęście mam tylko 2000 akcji, więc ilość zablokowanej gotówki jest niewielka. To jedna z kilku moich pozycji typu "mała, mocno niedowartościowana, ale też niepłynna spółka", które z jednej strony uważam za dobre okazje inwestycyjne na dłuższy termin, a z drugiej nie kupuję za dużo ze względu na brak płynności i możliwość utopienia na dłużej cashu, który przydałby się na inne okazje.

No nic, zakopuję akcje i czekam dalej na kolejne raporty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET 4,17% 12,50 2021-04-07 12:59:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.