Forum Giełda +Dodaj wątek

Ruch otrzyma 2 miliony

Zgłoś do moderatora
http://www.sportslaski.pl/radni-przeglosowali-ruch-otrzyma-2-miliony,sport-slaski,50757,info.html

Radni przegłosowali. Ruch otrzyma 2 miliony

Data: 10:25, 2014-03-28
Na wczorajszej sesji rady miasta Chorzowa radni przegłosowali uchwałę o zakupie akcji klubu za 2 miliony złotych.
- Nie było żadnych komplikacji podczas obrad rady miasta. Przyjęliśmy taką formę pomocy klubowi, choć osobiście byłem i jestem przeciwnikiem kupowania akcji klubu - mówi Ryszard Sadłoń, radny partii "Wspólnie dla Chorzowa".

Pieniądze mają wpłynąć na konto klubu za około miesiąc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUCHCHORZ 12,07% 0,65 2021-10-13 11:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.