Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 4,12%

RUBICON - emisja akcji nominał - uczyć się

Zgłoś do moderatora
Po to spółki się dogadują, robią list intencyjny, aby się przebadać i zrobić cenę. Nominał to zupełnie inna sprawa i musi być wymieniana w każdej emisji akcji, przejęciu itp. Ta spółka jest większa od Columbusa wycenianego na 1 mld zł he he he. A teraz przykład dla "geniuszy januszowych":

- CD Projekt nominał to 1 zł a wycena kilkaset złotych
- Dino nominał to 10 groszy a wycena to kilkaset złotych
- Biomed Lublin nominał to 10 groszy a wycena kilka złotych
- PLAY nominał to jeden grosz wycena to kilkadziesiąt złotych
- PlayWay nominał to 10 groszy wycena to kilkaset złotych
- PEKAO nominał to 1 zł wycena to kilkadziesiąt złotych
- a są też słabe spółki, upadające, które nawet nie sięgają nominału

Tak więc szanowni gracze do nauki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVAVISGR -1,67% 1,77 2020-10-26 09:26:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.