Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,64 zł , zmiana od tamtej pory: -7,80%

Rozwój Sunex

Zgłoś do moderatora
Energietechnik przejmuje, a my przejmujemy Energietechnik. I kilka słów o Gloobi. Ciekawostka do poczytania na weekend.

https://www.nachrichten.at/themenspecials/sonderthemen/schoen-wohnen-im-muehlviertel-68437/muhlviertel/weg-smart-zukunft-leonding-ennsdorf-freistadt-kaernten-sa-energietechnik-gmbh-jn-gmbh-smart-home-215838

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -1,52% 5,20 2025-10-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.