Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,80 zł , zmiana od tamtej pory: -38,89%

Rozpoczynamy marsz na 100

Zgłoś do moderatora
Krótko i na temat: wszystko wskazuje na to, że zaczyna się właściwy ruch. Jeśli scenariusz się zrealizuje, ten wpis z perspektywy czasu będzie proroczy. Trzymam się swojej strategii. Kapitał cierpliwych zostanie wynagrodzony. Układ techniczny, fundamenty i zbliżająca się premiera pokazują jasno, że wchodzimy we właściwą fazę. Punkt zwrotny: konsolidacja się kończy, a kapitał zaczyna budzić. To nie jest czas na wahanie. Jeszcze wielu nie wierzy i bardzo dobrze. Największe ruchy zaczynają się w ciszy, kiedy większość patrzy gdzie indziej. Pamiętajcie te słowa dziś może brzmieć to śmiesznie, ale za kilka miesięcy może się okazać, że to był początek nowego rozdziału. Trend który się właśnie budzi, może zaprowadzić nas dalej, niż większość zakłada. Pozdrawiam serdecznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 4,10% 6,60 2025-09-24 16:46:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.