Forum Giełda +Dodaj wątek

Rozpoczęła się zabawa w poszukiwanie wolnego krzesła.

Zgłoś do moderatora
Pewnie wielu z Was nie znajdzie krzesła dla siebie i będzie musiało zadowolić się podłogą.

Po niczym nie uzasadnionych giga wzrostach, brak już chętnych do kupowania akcji, teraz wszyscy nerwowo rozglądają się za zanikającym popytem... Gdzie zatrzyma się korekta, na 1,38 czy na 1,1zł?

Kto pierwszy wywali PKC ma szansę na uratowanie części zysku, każdy następny dostanie znacznie mniej (typowa piramida finansowa).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO -5,20% 8,02 2020-05-27 14:45:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.