Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: -59,00%

Różnie to bywa

Zgłoś do moderatora
Z gra na giełdzie różnie bywa a dlaczego bo popłynąłem na govenie i kani już byłem załamany ale zaryzykowałem w 4mass jak narazie super na + teraz zainwestowałem w bras i hornigold myślę że będzie oka. Ale tak jak każdy powinien sam decydować o swoich inwestycjach i nie słuchać innych miałem nosa do 4mass i myślę że i tu będzie dobrze tylko jak to mówią pieniądz lubi czas. Pożyjemy zobaczymy pozdrawiam posiadaczy :)
  • Różnie to bywa Autor: ~Suchy
  • Re: Różnie to bywa Autor: ~Boromir

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HORNIGOLD -0,61% 0,16 2021-01-27 16:49:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.