Forum Giełda +Dodaj wątek

Rozmowa z Paniami Prezes

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj rozmawiałem z Panią Prezes Notori - spółka bez przyszłości przy obecnym zarządzie mam wrażenie że Pani Prezes nie ma najmniejszego pojęcia o GPW.
Jest tak zwanym słupem który naciął akcjonariuszy i mydli oczy o jakimś kontrakcje którego nie może podpisać bo jej prawnicy nie bardzo się znają na kontraktach i że 1zł na Notori jest blisko gdyż nie ma zleceń zakupu i nikt nie chce kupić tej wspaniałej spółki poniżej ceny emisyjnej. Więc to tylko należy zgłosić do KNF.
Niech ktoś zadzwoni i podzieli się swoimi odczuciami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOTORIA 0,00% 6,80 2023-03-21 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.