pana prezesa nie znajdują potwierdzenia w umowach, których brak....
Wszyscy czekają na opinię biegłego i wznowienie WZA, ale proszę zauważyć, że spółka w zasadzie nie ma żadnych NOWYCH umów. Zatem opinia biegłego, nawet pozytywna (?) niczego nie zmieni.
Z tego co pamiętam była także mowa o finansowanie w ramach tarcz covidowych (?). No i też niby super, ale jeżeli to prawda, to jest tylko wyciąganie kasy, publicznej kasy.
Także panie prezesie, jak na rozgrzane telefony, o których była mowa w wywiadzie, to jest SŁABO.
POWODZENIA!