Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: 19,40%

Rozdawnictwo 50+

Zgłoś do moderatora
To że ilość akcji nie ulegnie zwiększeniu ma w tym przypadku mniejsze znaczenie niż nagła duża podaż. Nawet jak to jest tylko możliwość podaży lub przesunięcie w czasie to w tym przypadku jest to nie do obrony. Podobnie jest na akcjach firmy Selvita. Dobre chęci i zadowolenie pracowników w przypadku inwestycji jest widziane z zewnątrz jako zadarzenie bardzo negatywne. Firma powinna dzielić się zyskami lub możliwościami zysków z inwestorami bo inwestorzy lokują tutaj swoje kapitały. Niestety ale firma popełniła duży błąd. Nie zdziwiłbym się zjazdowi cen akcji: 40+, 30+,20+ itd.
  • Rozdawnictwo 50+ Autor: ~kosmita
  • Re: Rozdawnictwo 50+ Autor: ~kosmita

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RYVU -1,65% 59,70 2021-09-24 17:00:00